COPIC
Kompletní program
pro design a ilustraci

Multiliner SP

Unikátní vytahovač Multiliner SP v elegantním a odolném provedení z broušeného hliníku má výměnné hroty v deseti šířkách a výměnnou kartuši s barvou. Šířky hrotů se pohybují v rozmezí od extra tenkého hrotu 0.03 mm až po hrot štětcový. Barva na vodním základě je po zaschnutí vodě odolná. Kromě základní černé je k dispozici i ve 12 dalších barvách.

Oblasti použití

Multiliner SP se hodí pro psaní, skicování, kaligrafii i kreslení. Je vhodný také pro rýsování a technické kreslení - hroty jsou zasazeny v kovovém pouzdře pro lepší práci se šablonami a pravítky. Kresba se nerozmazává ani při opakovaném kolorování lihovými markery COPIC.


Co je dobré vědět

  • Na rozdíl od lihových markerů COPIC obsahují vytahovače Multiliner barvu na vodní bázi, takže lze kresbu dále kolorovat bez obav z rozpíjení či rozmazávání. Barva je po zaschnutí vodě odolná.
  • Hroty jsou výměnné a barvu lze po vypsání doplnit jednoduchou výměnou kartuše. Kartuše se prodávají ve dvou typech podle šířky hrotu.
  • Pro lepší práci se šablonami a pravítky je hrot zasazen v kovovém pouzdře.
  • Prodává se v 10 šířkách hrotu, včetně unikátního extra tenkého hrotu 0.03 mm:

     

  • Šířka hrotu je pro lepší přehlednost čitelně vyznačena na víčku.
  • Kromě základní černé se vyrábí i ve 12 dalších barvách: kobaltové, nebesky modré, fialové, žluté, oranžové, vínové, tyrkysové, olivové, růžové, červené, sépiové a šedé. Barevné vytahovače jsou v prodeji pouze s hrotem 0.3 mm a hrotem štětcovým.
  • Stejně jako u ostatních produktů programu COPIC, i zde je kladen důraz na prodlouženou životnost a šetrný přístup k životnímu prostředí.

Multiliner Classic

Starší typ vytahovače Multiliner obsahuje stejnou barvu a má stejné vlastnosti, nelze u něj však měnit hroty ani doplňovat barvu.

Prodává se v černé barvě v šířkách hrotu 0.05, 0.1, 0.3, 0.5, 0.8 a 1.0 mm a se štětcovým hrotem dvou velikostí. V šířkách 0.05, 0.1 a 0.3 je k dispozici i v sépiové barvě.